» O nás podrobněji

Navštivte náší kamennou prodejnu s vystavenými produkty v LIBERCI a přesvědčte se na vlastní oči o naší nabídce na adrese:

České Mládeže 410/26, 46006 Liberec 6 (cca 100 metrů nad ČS Čermák- směr Ještěd- na křižovatce k bývalému Baumaxu - zelený dům).

Těšíme se na Vaší návšťěvu u nás, rádi Vám pomůžeme s nákupem a správným výběrem zboží..

Akčně zlevněné motorové oleje českého výrobce Carline pro osobní a dodávkové vozy v baleních 30 litrů, více ZDE.

Naše zboží máme z oficiálních DISTRIBUCÍ, plně vám ručíme za původ námi prodávaného zboží!!!

SLEVA v nákupu-u nás ANO- využijte platbu předem=-2% na celý nákup.

Jsme OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR pro ČR:

ATOMIUM - VELKOOBCHOD/MALOOBCHOD

ZÁSOBUJEME MNOHO OBCHODNÍCH A SERVISNÍCH SUBJEKTŮ DO 2 DNŮ.

FIRMY, PODNIKATELÉ, KONCOVÍ ZÁKAZNÍCI - NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

ATOMIUM -KOMPLETNÍ SERVIS A PORADENSTVÍ - JSME TU PRO VÁS!

Jsme specializovaní prodejci:

VIF

- Nejvýhodnější ceny ADITIV VIF v ČR, dodáváme i na Slovensko. Klikněte zde. TEST aditiv -jak aditiva VIF obstála v testu, chcete vědět více? - klikněte zde.


oleje

- Prodej všech druhů auto i moto olejů mnoha značek, dále oleje do stavebních, zemědělských a zahradních technik. Dodáváme servisní štítky k olejům pro osobní vozy. Pro vyhledání vhodného oleje právě pro Váš vůz či motorku navštivte na úvodní straně záložku "VYHLEDAT olej pro AUTO, MOTO" nebo klikněte  zde.


autokosmetika

- Prodej vynikající české autokosmetiky Carline za poutavé ceny. Klikněte zde.

- Nyní nově velký výběr špičkové NANO+ autokosmetiky a jiných produktů v záložce "AUTODOPLŇKY-vše pro vás"


Chcete učinit objednávku po telefonu, potřebujete poradit, zavolejte nám prosím na mobilní telefon 776 03 66 88 a nechte to na nás ....(denně PO-NE 9:00 - 20:00 hod.)

Osobní odběry bez poplatků, dopravné již od 49 Kč vč. DPH, akčně i s dopravou ZDARMA při objednávce nad 2500 Kč (Uloženka do 20 kg), dále ZDARMA od 3500 Kč (PPL a Česká pošta do 50 kg) nebo za splnění daných akčních podmínek uvedených přímo u vybraného zboží- pro informace o dopravě do 50 kg klikněte zde, pro informace o dopravě nad 50 kg klikněte zde.

Našim cílem je spokojený a opakovaně nakupující zákazník, pro stálé zákazníky s IČ nabízíme individuální ceník. Neváhejte nás případně kontaktovat, těšíme se na spolupráci s každým z Vás, koho jsme čímkoliv zaujali. Přejeme všem pohodové nákupy, přesvědčíme Vás o tom, že nákupy u nás jsou pro Vás příjemnou záležitostí s kompletním informováním o průběhu objednávek.

Pro Vás zajišťují týmy red-rider.cz a oleje-liberec.cz.

OGQ5NTJ