Aditiva BEP

Jsme autorizovaný dealer v ČR = nákup u nás je Vaší jistotou!

Chcete prodávat aditiva BEP? Kontaktujte nás co nejdříve!

BEP –Much Better Fuel je vyráběn v ČR, složen z 12 kvalitních látek, které lze ve svých kategoriích získat z celosvětového AUTOMOTIVE průmyslu. Velmi se dbá na kvalitu a převážná část přísad je odebírána z Německa.

Aditivum BEP je určeno pro benzínové, naftové a LPG motory a je určeno pro ty, kteří skutečně hledají to nejlepší a zaručeně bezpečné. 1 tableta ošetří 40 litrů pohonných hmot. Aditiv BEP Vám zajistí snížení spotřeby paliva, ve velmi krátkém časovém období bude znát citelný nárust výkonu motoru díky efektivnímu vyčištění motoru, včetně dekarbonizace motoru a výfukové soustavy a též dojde k vyčištění DPF filtru.

Účinky jsou postavené zejména na 4 pilířích.

První je založený na čištění palivové soustavy a motoru včetně výfuku. Veškeré usazeniny se bezpečně naruší a beze-zbytku shoří, motor a jeho části se celý dekarbonizuje a důkladně promaže. Ustálí se otáčky, motor se ztiší a „zklidní“, jako kdyby byl nový.

Druhý pilíř je o ekologii, neboť s použitím BEP aditiva dochází k výraznému snížení emisí, respektive kouřivosti (CO) a Hc (Hydro Carbonu) až o 95 %.

Třetí pilíř zajistí lepší a účinnější výkon motoru, což poskytuje záruku bezpečné akcelerace bez použití chip tuningu. Sportovně ladění řidiči pocítí zvýšení výkonu motoru vozidla.

Čtvrtý je založen na úspoře paliva a prodlouženém dojezdu, čímž klienti díky speciálnímu složení aditiva získají finanční prostředky za koupi BEP velmi rychle zpět. Spořivější řidiči pocítí výrazné snížení spotřeby paliva vozu a tím úsporu nákladů pro provoz vozidla.

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 

Dokonale čistý motor - BEP Much Better Fuel 1
BEP Much Better Fuel 1 box (100 tablet)

naše cena 5 900,00 Kč (241,90 EUR)Dokonale čistý motor - BEP Much Better Fuel 1 box
BEP Much Better Fuel 1 box (50 tablet)

naše cena 2 950,00 Kč (120,95 EUR)Dokonale čistý motor - BEP Much Better Fuel 1
BEP Much Better Fuel 1 sáček (10 tablet)

naše cena 590,00 Kč (24,19 EUR)Dokonale čistý motor - BEP Much Better Fuel 1
BEP Much Better Fuel 1 sáček (5 tablet)

naše cena 295,00 Kč (12,10 EUR)


MjU3N