Mobil DTE Oil Light 20L

Doprava zdarma

Specifikace Mobil DTE Oil Light 20 l Popis produktu Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Mobil
Kód:ML05401

do 48 hodin

3.655 Kč

Specifikace Mobil DTE Oil Light 20 l

Popis produktu

Mobil DTE jmenná řada představuje vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací jako jsou parní i vodní turbínové soustavy, které vyžadují dlouhou provozní životnost. Oleje této řady jsou vyráběny z pečlivě rafinovaných základových složek ve spojení s kombinací aditiv, které poskytují mimo řádně vysokou úroveň teplotní i chemické stability a umožňují rychlé a dokonalé odlučování vody a vysokou odolnost vůči tvorbě emulzí. Oleje poskytují mimořádnou ochranu vůči korozi a opotřebení a to i při působení slané vody. Vysoký viskozitní index zajišťuje minimální teplotní závislost odolnosti filmu a minimální výkonové ztráty během fáze zahřívání. Velmi dobře odlučují vzduch a brání tak kavitaci (tvorbě bublin) a nepravidelnému chodu čerpadla.

Díky prokazatelně dlouhé životnosti, mimořádné ochraně zařízení a univerzálnosti jsou oleje jmenné řady Mobil DTE určeny pro použití v široké paletě průmyslových aplikací. Jsou využívány v parních i vodních turbinách mazaných olejovou lázní, kroužkovým mazáním nebo rozstřikováním a v oběhových soustavách čerpadel, ventilů  a pomocných zařízení. Tato řada výrobků je dále doporučována pro nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů. Výrobky se také úspěšně využívají v některých plynových turbínách, rotačních vzduchových kompresorech a vakuových čerpadlech. Dobré jméno těchto výrobků je založeno na referencích spokojených uživatelů a na mnoha létech úspěšného provozu.

Použití - Oleje Mobil DTE jmenná řada jsou vysoce kvalitní oběhové oleje určené do aplikací, které vyžadují dlouhou životnost olejů.

Příklady typických aplikací:

Oběhové soustavy stacionárních i námořních parních, vodních a některých plynových turbín, včetně čerpadel, ventilů a dalších pomocných zařízení .

Nepřerušovaný provoz kluzných a valivých ložisek a paralelních hřídelových převodů.

Turbíny mazané olejovou lázní, kroužkovým mazáním, rozstřikováním nebo jiným mechanickým způsobem.

Hydraulická čerpadla s mírným zatížením .  Kompresory a vakuová čerpadla pro manipulaci se vzduchem a inertními plyny při maximální výstupní teplotě 150 °C

Objem: 20 l