O nás

Jsme obchodní společnost zabývající se prodejem aditiv a olejů.

Internetové obchody red-rider.cz a nejlevnejsi-aditiva.cz provozujeme s kamennou prodejnou v Liberci, jsme obchodní firma Red Rider s.r.o., založení firmy proběhlo v roce 2013.

Na začátku se firma zaobírala prodejem blíže k potřebám motorkářské veřejnosti, ale postupem času se začala stále více profilovat na půdě motoristické v plném rozsahu v oblasti především motorových olejů, provozních kapalin, autokosmetiky, autodoplňků a částečně i aditiv do paliv.

Během roku 2014 se Red Rider s.r.o. začal zaobírat více prodejem aditiv. Během krátkého času se začala rozvíjet zákaznická podpora a poradenství ke koncovým zákazníkům.

Ovšem v průběhu roku 2016 a 2017 se zavedly do obchodování další světově proslulé produkty v oblasti motoristických aditiv a tak naše společnost zahájila velkoobchodní činnost jako oficiální distributor v aditivech.

Počátkem roku 2018 jsme došli k rozhodnutí, že je velice nutné spustit zcela nové, responzivní a profesionální webové stránky s internetových obchodem přísně soustředěným na poradenství s prodejem aditiv s velkoobchodní působností a speciální péčí o zákazníky s moderní grafikou a technickou podporou, kde jsme pro mnoho značek aditiv oficiálními distributory v České republice. Jedná se o e-shop www.nejlevnejsi-aditiva.cz.

Počátkem roku 2018 jsme se začali aktivně zabývat dekarbonizací motorů pomocí speciálních přístrojů BG, které jsme zakoupili. Zajišťuje v tomto tyto služby pro motoristy: dekarbonizace sání, dekarbonizace vstřiků, dekarbonizace olejového prostoru a dekarbonizace filtrů pevných částic DPF / FAP.  Na vše používáme profesionální chemii amerického výrobce BG Products.

V červnu 2019 je další změnou redesign našeho hlavního webu www.red-rider.cz. 

Kvalitní výrobky a poradenství na prvním místě

Z podstaty věci a vlastního přezkoušení obchodujeme pouze s s funkčními produkty renomovaných výrobců, kteří vyrábí aditiva obchodních značek, jako například:

Sortiment aditiv:

VIF, BG, LIQUI MOLY, ATOMIUM, METABOND, PRO-TEC a další..

Sortiment olejů:

PETRO-CANADA, SHELL, CASTROL, MOBIL1, MOGUL, MANNOL, MOTUL, TOTAL, ELF, CARLINE, PARAMO, FANFARO a další...

Děkujeme tímto velice všem našim věrným zákazníkům a též všem nově příchozím za důvěru v nás.

Těšíme se na dynamickou obchodní spolupráci v oblasti velkoobchodní nebo maloobchodní se všemi, kteří se zajímají o naší činnost.

Váš tým obchodu
www.red-rider.cz