Autoland Pěna na čištění pneu Spray 400 ml, am00375

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
Bezdotyková pěna a černidlo na pneumatiky - prostředek proniká důkladně do struktury čištěných povrchů a chrání pneumatiky před negativními povětrnostními...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00375
EAN:5900304003750

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

228 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Bezdotyková pěna a černidlo na pneumatiky - prostředek proniká důkladně do struktury čištěných povrchů a chrání pneumatiky před negativními povětrnostními vlivy (déšť, sníh, bláto, sůl atp.).

Tento povlak chrání pneumatiky před opětným snadným zašpiněním. Dlouhodobě zajišťuje pneumatiky před stárnutím pryže. Aktivně čistí, konzervuje, trojnásobná ochrana. Aktivní pěna utvořená na základě povrchově aktivních látek a technologie, pravidelné použití trvale regeneruje pryžový povrch. Vrací původní bezbarevnou hloubku a intenzitu. Obsahuje UV filtr - zabraňuje efektu blednutí pryže v důsledku působení slunečního záření.


Vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Techgnologie je příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.