Autoland Tekuté stěrače rozpraš. 300ml

Hodnocení: 5.00 / 5 5 / 5 (1 hodnocení)

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
 
Tekutý přípravek vyvinutý na základě receptury obsahující aktivní silikon a technologii výrobce AUTOLAND. Vytváří na skle neviditelný třívrstvý...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00213
EAN:5900304010451

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

204 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

 

Tekutý přípravek vyvinutý na základě receptury obsahující aktivní silikon a technologii výrobce AUTOLAND. Vytváří na skle neviditelný třívrstvý povlak, který vyvolává efekt víření vody, což zamezuje jejímu ulpívání na skle.

Již při rychlosti 65 km/h vzdušný proud tlačí kapky vody přes okraje skla a to bez použití stěračů. Usnadňuje bezpečnou jízdu za deště. Částečně zabraňuje namrzání oken pří nízkých teplotách. Snižuje přilnavost nečistot a hmyzu na skle. Neobsahuje žádná barviva.


NANO+ je vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Technologie je příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.

Anonym

Hodnocení: 5.00 / 5

23.8.2023

dělá to, co dělat má, jen pozor na správnou aplikaci dle návodu
i v poměrně velkém dešti jsem nemusel používat stěrače
nátěr vydržel několik lijáků během 3 týdenní cesty a najeto přes 5 tis. km, ke konci již jen velmi slabě

asi nic, jen čím větší (vyšší) auto, tím těžší aplikace :)

doporučuji