Autoland Autošampon aktivní 950ml

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
Vysoce účinný aktivní autošampon, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem, připravuje povrch pro voskování. Vyvinuto na bázi technologie aniontových a...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00233
EAN:5900304002333

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

153 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Vysoce účinný aktivní autošampon, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem, připravuje povrch pro voskování. Vyvinuto na bázi technologie aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace.

Super koncentrát - díky maximální dávce mycích prostředků a vosků - náplň stačí na 16 omytí. Zesílený mycí účinek díky použité receptuře částic koloidního oxidu křemičitého. Účinný při odstraňování starých přischlých nečistot, takových jako jsou ptačí výkaly, stopy po hmyzu atd. Šampon se aplikuje místně bez ředění. Díky důkladnému odstranění zbytků dřívějších vrstev vosku a polytur dokonale připravuje karoserii pro další ošetření. Široký rozsah použitých mycích prostředků činí, že je stejně účinný na každém druhu povrchu. Umožňuje nejen důkladné umytí karoserie, ale i dílů z umělých hmot, střech kabrioletů a střešních boxů.


Vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.