Autoland Čistič čalounění rozprašovací 700ml, am00390

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
Ideální na čištění čalounění, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje i výjimečně silné znečištění. Vyrobeno na základě technologie výrobce AUTOLAND a...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00390
EAN:5900304010871

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

168 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Ideální na čištění čalounění, stropy i koberce automobilu. Odstraňuje i výjimečně silné znečištění. Vyrobeno na základě technologie výrobce AUTOLAND a aktivního kyslíku.

Doporučeno pro čištění všech typů potahových materiálů, včetně stropních, autokoberců i koberců v domácnosti. Důkladně proniká struktury textilu, tím odstraní i ty nejodolnější skvrny. Obnovuje a vyživuje. Obnoví původní vzhled a barvy čištěného povrchu. Zanechává svěží vůni. Před použitím je vhodné vyzkoušet stálost barev použitím malého množství přípravku na malé, málo viditelné části čalounění. Ničí houby a roztoče. Je bezpečný pro alergiky.


Vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.