Autoland Čistič disků kol 700 ml, am00104

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
Přípravek na čištění disků, moderní přípravek obsahující detergenty nejnovější generace, založeno na technologii výrobce AUTOLAND. Efektivně čistí disky...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00104
EAN:5900304010970

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

147 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Přípravek na čištění disků, moderní přípravek obsahující detergenty nejnovější generace, založeno na technologii výrobce AUTOLAND. Efektivně čistí disky automobilových kol od brzdného prachu, usazenin olejů, zbytkových prachových částic pneumatik a dalších nečistot.

Vhodné i pro kola motocyklů. Obsahuje nanočástice oxidu křemičitého, které fungují na molekulární úrovni a aktivně pronikají do struktury kola. Tímto způsobem se dokonale očistí znečištěný povrch. Obnovuje původní vzhled.


Vysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.