FUCHS Silkolene PRO BOOST, 1 l

Novinka

Aditiv zlepšující spalování, který zabrání detonačnímu hoření a zároveň je schopen zvýšit oktanové číslo až o 3 jednotky.

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:FUCHS
Kód:FU05401
EAN:5031131337500

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

539 Kč

Unikátní receptura syntetických nízko toxických organických chemikálií, které snižují opotřebení v horní části válců a jsou čistě spalovány bez zanechání úsad ve spalovacím prostoru. Účinně zvyšuje oktanové číslo o 0,5-3 jednotky v závislosti na poměru a kvalitě paliva. Přidáním aditiva PRO BOOST také nastane tzv. „keep clean effect“ jak v karburátorech, tak ve vstřikovacích systémech a dojde k zamezení tvoření námrazy v karburátorech. Akcelerace bude při jeho použití zlepšena, protože budou potlačeny předzápaly, které jsou během této fáze provozu časté. Další výhodou produktu PRO BOOST je, že omezí korozi palivového systému. PRO BOOST nemá vliv na nastavení bohatosti směsi, změna nastavení karburátoru není potřeba. Je plně kompatibilní se všemi palivy a nenapadá materiál hadic ani filtrů.

Dávkování: Výrobce doporučuje předpis ředění od 1:1000 až po po 1:300. Osobně doporučueme najít střed, což je 1:500, tedy 2ml aditiva na 1L benzínu. To znamená, že Vám plechovka aditiva 1L vystačí na 500 litrů benzínu. V poměru mísení 1,5% zvedá oktanové číslo v závislosti na kvalitě benzínu o 0,5-5 jednotky. Maximální doporučený poměr jsou 3%, které zajistí zvýšení oktanu až o 3 jednotky. Náhodné přeaditivování není nijak nebezpečné.