Liqui Moly 5169 Pro-Line Čistič DPF 1 l

Novinka

LIQUI MOLY Dieselpartikelfilter Reiniger 1 L
Specifikace Liqui Moly Pro-line Čistič filtru pevných částic 1 l Popis produktu Vysoce účinná čisticí kapalina, která je určená k čištění filtru...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:LIQUI MOLY
Kód:LM5169
EAN:4100420051692

do 48 hodin

1.670 Kč

LIQUI MOLY Dieselpartikelfilter Reiniger 1 L

Specifikace Liqui Moly Pro-line Čistič filtru pevných částic 1 l

Popis produktu

Vysoce účinná čisticí kapalina, která je určená k čištění filtru pevných částic (DPF) dieselových motorů v namontovaném stavu na vozidle.

Zajišťuje optimální jízdní vlastnosti, výkon motoru a nízkou spotřebu nafty. Pravidelným čištěním filtru pevných částic v kombinaci s následným proplachem se může zabránit drahým opravám.

Vysoce účinná čisticí kapalina, která je určená k čištění filtru pevných částic (DPF) dieselových motorů v namontovaném stavu na vozidle. Zajišťuje optimální jízdní vlastnosti, výkon motoru a nízkou spotřebu nafty. Pravidelným čištěním filtru pevných částic v kombinaci s následným proplachem se může zabránit drahým opravám. Čištění se provádí pomocí DPF pistole s tlakovou nádobkou se speciálním nástavcem – Pro-Line Stříkací sonda zahnutá nebo Pro-Line Stříkací sonda rovná.

Použití: Pro osobní vozidla s dieselovými motory vybavenými filtry pevných částic (DPF). Speciálně pro vozidla s provozem na krátkých cestách a pro městská vozidla, která právě postihují problémy s ucpáním filtru pevných částic.