Špičková autokosmetika Gyeon nově v našem sortimentu

Publikováno:

Autokosmetika Gyeon

Jihokorejský GYEON patří mezi vlajkové lodě v naší flotile, tak nám dovolte Vám ho představit. Mezi první tři body bych zmínila jeho 100% funkčnost, širokospektrální záběr, velmi přehledný sortiment a jeho velice snadnou aplikovatelnost.

Neotřelost, s jakou Gyeon zpracoval obaly svých produktů, asi nemusíme zmiňovat, je to vybroušený diamant mezi výrobci autokosmetiky. Jihokorejci jsou taky známí svoji pracovitostí, houževnatostí a dychtící se za inovacemi a precizností a díky tomu mohou zákazníci dostávat prvotřídní produkty s nadstandartní kvalitou.

Autokosmetika pro profesionály i hobby detailery 

Neustále nabývá na oblibě a jeho portfolio je postaveno na produktech pro začátečníky i profesionální detailingová centra. Jeho jméno se každým rokem dostává do širšího okolí a do různých koutů světa, má obrovskou síť detailerů, kteří se pyšní zaslouženým certifikátem, takže toto opravdu není žádná garážová "šudlačka", ale celosvětově uznávaný brand.

SiO2 v hlavní roli 

Největším tahákem tohoto korporátu je to, že mají opravdu zmáknutý "SiO2" čili oxid křemičitý. Technologicky jedna z nejvyvinutějších ochran laku vozu, vyznačuje se zejména schopností zvýšit celkovou tvrdost laku. Ne nadarmo se mu říká "Jihokorejský král" SiO2 povlaků.

Nejlepší produkty od značky Gyeon

To je složitá otázka, společnost Gyeon na její produkci jsou širokospektrálním působením velmi kvalitní, ale produkty, které bych vyzdvihla pro Vaše i pro profesionální použítí, tak to jsou např. dekontaminační a čistící produkty:

  • chemická dekontaminace a skvělý odstraňovač zapečeného brzdového prachu a polétavé rzi Gyeon IRON Q2M,
  • odstraňovač asfaltu, lepidel a i organické nečistoty, výborný na odstranění smůly z laku a věřte, že to moc odstraňovačů neumí - Gyeon Q2M Tar.
  • neopomenu zmíňit ani oblíbený odmašťovač, naprosto nezbytný před aplikací keramiky - Gyeon Q2M Prep

V neposlední řadě musíme uznat, že řada šampónů je velice povedená a pro nás favoritem urcitě - Gyeon Q2M Bathe Essence, Gyeon ho vyvíjel přímo pro vozy s keramickou ochranou a proto je nesmírně šetrný s vyváženým pH 6. Jeho ředění je naprosto fenomenální v poměru 1:2000.

Nejlepší na konec, určitě nesmíme zapomenout na opěvovaný Gyeon Q2M WetCoat, křemičitý hydrofobní sealant, který předčí očekávání snad každého detailingového nadšence.

Produktů je mnoho které bychom tu mohli vyjmenovat, ale o tom bude zase jiný článek. Toto je mezi námi zatím "NEJLEPŠÍ" pětka, která nesmí chybět opravdu v žádném základu co se týče detailingu.

Osvědčená kvalita 

Gyeon toho má opravdu hodně co nabídnout, od špičkových produktů až po různá příslušenství. Každý rok produkty prochází různým testováním, novými technologickými postupy a inovacemi, jak se říká "neusnout na vavřínech".

Neustále se snaží být o krok napřed na trhu s autokosmetikou a je ochoten zvítězit v každém aspektu svého podnikání. Jeho vášeň a zkušenosti k tomuto odvětví ho dostali tam, kde právě je, mezi špičku ve světě detailingu.

Mají skvěle podchycené PR a to je také důležitou součástí pro budoucí navazování vztahů s distributory a detailery.

Račte vstoupit do našeho e-shopu a přesvědčte se sami o tom, jak báječný Gyeon je a my budeme rádi za jakýkoli "feedback" z Vaší strany. Budeme se nadále společně těšit co nového a vylepšeného nám značka Gyeon opět přinese.