Dezinfekce PROFEX ANTI-COVID proti koronaviru COVID-19

Publikováno:

Dezinfekce proti koronaviru

Používání dezinfekčních přípravků je v současné době, kdy celá zem bojuje proti nemoci COVID-19, nezbytnou činností každého z nás a to nejen v osobním používání, ale také ve všech veřejných prostorách, kde se pohybují lidé. Ať už se jedná o společné prostory bytových domů, veřejné prostory, obchodní místa, lékařská zařízení, seniorské domy apod.

Jednou ze součástí, jak zamezit šíření koronaviru, je pravidelné používání ochranných rukavic, brýlí, roušek, respirátorů atd.

PROFEX ANTI-COVID

Pokud potřebujete zajistit povrchovou čistotu, doporučujeme používat dezinfekční prostředky PROFEX ANTI-COVID od českého výrobce, vytvořené dle receptury WHO, které účinně ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a jiné).

Jak dezinfekci proti koronaviru používat?

Použijte dostatečné množství dezinfekce, aby byla pokryta celá plocha. Naneste na dlaně a pečlivě rozetřete po celých rukou a zápěstích, zvláštní pozornost věnujte kůži kolem nehtů a záhybům v kůži. Množství dezinfekce se může lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Pečlivě vtírejte, dokud není kůže zcela suchá. Tento postup provádějte zhruba 1 minutu. Doporučené použití je maximálně 10x denně. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních nemocí.

Nezapomeňte kromě rukou i na dezinfekci ostatních ploch

Dále je určeno k dezinfekci klik, klávesnic, mobilů, ovladačů, toalet, madel, pultů a jiných kontaktních ploch a povrchů. Dezinfekci provádějte nanesením na hadřík a následným otřením či přímým nastříkáním na povrchy a otřením.