Neplaťte za dezinfekci ANTICOVID víc, než musíte

Publikováno:

Dezinfekce ANTICOVID

Po oslovení výrobcem, zda bychom se zapojili do distribuce dezinfekčních přípravků ANTICOVID, které spolehlivě hubí koronavirus COVID-19 na všech površích, jsme neváhali ani okamžik a ihned jsme zahájili přípravy na jejich distribuci.

Tímto způsobem jsme se mezi prvními firmami zapojili do zásobování dezinfekcí pro občany ČR.

Dezinfekce ANTICOVID

Účinným produktem v boji s koronavirem je roztok Anti-COVID od českého výrobce DF Partner, který mimo jiné vyrábí prostředky pod značkou SHERON. Za první 4 dny jsme vyexpedovali přes 2000 litrů této dezinfekce s tím, že jsme pracovali od rána do večera každý den. Největší poptávka je po baleních 1L, 3L a 5L. Abychom toto zvládli, museli jsme přeorganizovat fungování naší expedice, vyřešit potřebný personál a balící materiál, který zabezpečí nepoškození dodávaných dezinfekčních prostředků. Každý produkt je z bezpečnostních důvodů balen do minimálně 6 vrstev, než je expedován.

Společnými silami proti vysokým cenám

Velký díky patří i našim IT kolegům, kteří nám významně pomohli s rychlou odezvou na online trhu a tedy ve spojení s Vámi, našimi zákazníky a poskytnout Vám tak dezinfekční přípravky za přijatelnou cenu. Opatření se dotkla i fungování dopravců, kteří s námi spolupracují. Nyní je nám jasné, že poptávka po těchto produktech jen tak nepomine a tak Vás můžeme ujistit, že uděláme vše pro splnění všech obdržených objednávek, a to nejen dezinfekcí, ale i našeho auto sortimentu.

Dostupná balení: 

Prosíme o trpělivost a pochopení 

Vzhledem k enormnímu zájmu o dezinfekční přípravky se i přes maximální nasazení můžeme dostat do situace, kdy vykrýváme požadavky do maximálně 3 pracovních dnů. Proto doporučujeme zboží objednávat s několika denním předstihem, aby jste obdrželi zboží včas dle vašich potřeb.

03: Dezinfekci ANTICOVIDDezinfekce bude dost pro všechny 

V nejbližších dnech se plánuje zmírnit některá vládou nařízená omezující opatření, mimo jiné se otevře mnoho provozoven a zde určitě apelujeme na jejich provozovatele, aby zde udržovali absolutní hygienu prostoru pravidelným ošetřováním pomoci dezinfekce Anti-COVID, čímž budou chránit zdraví všech přítomných, tedy vlastního personálu i zákazníků, dodavatelů, klientů či obchodních partnerů.

Považujeme tento přípravek jako nezbytnou součást domácnosti, ve které dochází k pravidelnému odchodu a příchodu některého člena domácnosti, čímž hrozí infekce koronavirem COVID 19 domácího prostoru či dalších členů rodiny. Dále se tímto přípravkem provádí pravidelná dezinfekce respirátorů, brýlí, filtrů do roušek, roušek samotných, oděvů a jiných předmětů či doneseného nákupu. 

Držme si všichni palce a věřme, že se tato zatěžkávací zkouška pro všechny občany zvládne a brzy se budeme postupnými krůčky vracet ke komfortnímu žití, kterého si budeme určitě více vážit.

Váš tým obchodu www.red-rider.cz