Mazací plán PETRO-CANADA

Mazací plán PETRO-CANADA

Vyhledejte si správný olej dle předpisu výrobce olejů PETRO-CANADA

Společnost PETRO-CANADA disponuje vlastní těžbou, rafinací a distribucí, což ji zajišťuje nezávislost, možnost vlastního rozvoje, výrobu základových olejů a aditivaci olejů dle jejich použití. Nutno podotknout, že těžbou se díky velmi kvalitních zdrojů získává velmi kvalitní ropa, která předurčuje PETRO-CANADU na špičku v kvalitě mezi světovými výrobci základových olejů.

99,9% čistota základových olejů

Díky velmi sofistikovanému a patentovanému způsobu rafinace je vyráběn nejčistší zcela čirý základový olej, který je dokonale zbaven nečistot, po chemické stránce je zcela odloučeny sulfáty, fosfor a síra. Tato jedinečná nadstavba v rafinaci způsobuje, že oproti konvenčním olejům s čistotu kolem 75%, se Petro-Canada stává světovým lídrem s čistotou základových olejů na úrovni 99,9%!

Je důležité tedy zmínit, že takto kvalitní olej je schopen zajistit nulovou tvorbu sazí, pokud by se olej v minimálním množství dostal v motoru do prostoru spalování paliva. Konvenční oleje s čistotou kolem 75% toto nejsou schopné v žádném případě zajistit.

Mezi nejprodávanější produkty se řadí oleje, které jsou oficiálně uvolněné přímo od výrobců automobilů, především koncernů VW, Mercedes-Benz, BMW a dalších evropských, japonských a amerických automobilek.

Nejprodávanější produkty:

  1. LongLife VW, BMW, Mercedes-Benz, evropské diesely a benzínové motory 5W-30: Petro Canada 5W 30 C3-X
  2. Plná syntetika 5W-40: Petro Canada 5W40 C3-X 
  3. Plná syntetika a benzínové motory 5W-30 (krátký interval): Petro Canada 5W30
  4. Plná syntetika 5W-20: Petro Canada 5W20

Vyhledejte si správný olej dle předpisu výrobce olejů PETRO-CANADA