Autoland Autošampon 600 ml s voskem

Hodnocení: 4.50 / 5 4.5 / 5 (1 hodnocení)

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
Vysoce účinný autošampon s voskem, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem. Vyvinuto na bázi technologie aniontových a neiontových mycích prostředků...

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:Autoland
Kód:am00095
EAN:5900304000957

skladem

Na prodejně: ano
Na expedičním skladu: ano

90 Kč

AKČNÍ DOPRODEJ! DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Vysoce účinný autošampon s voskem, super koncentrát se zesíleným mycím účinkem. Vyvinuto na bázi technologie aniontových a neiontových mycích prostředků nejnovější generace.

Super koncentrát - díky maximální dávce mycích prostředků a vosků - náplň stačí na 16 omytí. Zesílený mycí účinek díky použité receptuře částic koloidního oxidu křemičitého. Účinný při odstraňování starých přischlých nečistot, takových jako jsou ptačí výkaly, stopy po hmyzu atd. Široký rozsah použitých mycích prostředků činí, že je stejně účinný na každém druhu povrchu. Umožňuje nejen důkladné umytí karoserie, ale i dílů z umělých hmot. Díky obsahu obohacených vosků umožňuje karoserii získat původní barevnou hloubku a lesk. Obsahuje UV FILTER -zabraňuje blednutí v důsledku slunečního záření.


ysoce pokročilá technologie aplikace nanočástic křemíku a stříbra. Technologie vyvinutá v kooperaci s BRENNTAG. Nanočástice působí na molekulární úrovni a pronikají hluboko do struktury čištěných součástí. Vytvářejí na podkladu neviditelný třívrstvý povlak. Technologie umožňuje dosažení zmnohonásobeného jevu odpuzování částic vody, prachu a veškerých nečistot. Vzniká efekt lotosového květu, jehož výsledkem je samočištění. Technologie příznivá pro alergiky. Má fungicidní a dezodorační účinky. Aktivita iontů stříbra zabíjí škodlivé bakterie.

Anonym

Hodnocení: 4.50 / 5

30.3.2019

Krátká doba na zjištění výhod produktu.