Aditiva BEP / BET Tipy a rady!

Tipy a rady k používání tablet BEP MUCH BETTER FUEL!


  • Kdy je ten správný čas začít používat tabletky BEP .... ? Jelikož tablety BEP mají jak preventivní účinky, tak i ozdravné, jednoznačně se doporučuje je používat jako trvalou přísadu do každé tankované nádrže. Tabletky prokazatelně zapříčiňují snížení kouřivosti motoru, další nespornou a nejvyhledávanější výhodou je prokazatelné snížení spotřeby paliva v řádu kolem 15% = snížení nákladů a vznik úspory v celkovém měřítku provozních nákladů! Významné oddálení nákladných oprav v oblasti dávkování paliva do motorů, odbourání karbonizace v oblasti vedení výfukových plynů. Tablety udržují v dokonalé čistotě jinak často zanášené filtry pevných částic DPF. V neposlení řadě velmi positivně přispívá uvedenými účinky k mnohem šetrnějšímu dopadu dopravy a provozu strojních zařízení na naše životní prostředí.
  • Jak se toto aditivum přidává do paliva? Způsob dávkování je jednoduchý, čistý a bez zápachu, narozdíl odo mnoha jiných aditiv dostupných na současném trhu. Tableta se vloží buď přímo do hrdla trubice palivové nádrže nebo ji lze vložit do tankovací pistole, kterou ji zanesete do hrdla tankovacího prostoru.
  • Jaké dávkování je předepsané? Dávkování je pro všechny druhy paliv předepsané v poměru: 1 tableta ošetří až 40 litrů paliva. Pokud ovšem potřebujete již naléhavě řešit vyčištění palivové části motoru či výfukové soustavy, je doporučeno použít 1 tabletu na 20 litrů paliva.
  • Pro ošetření kterých paliv jsou tabletky BEF? Tablrty BEF MUCH BETTER FUEL jsou určeny k ošetření motorové nafty, benzínu, LPG i motorů na zemní plyn.
  • Jak se projeví použití aditiva BEP na jízdních vlastnostech? Velmi brzy je citelný nárůst výkonu motoru, pokud jste řidič se sportovními geny, ucítíte vyšší sílu a nástup vyššího zrychlení Vašeho motoru. Pokud jste ekonomicky smýšlející řidič, ucítíte, že budete muset méně sešlapovat plyn pro dosažení stejných jízních vlastností vozu, což povede k úsporám nákladů za pohonné hmoty. Dále je v obou případech znát vyrovnání a sklidnění otáček, vibrací a hluku motoru.

 

Pokud máte další dotazy, napište nám je prosím na email: prodejna@redrider.cz a my Vám na ně rádi odpovíme a poté je přidáme sem k přečtení pro další fandy lepšího motorismu.

Děkujeme. Obchod RED RIDERMWVkMzNmZm