VERSACHEM: chemie pro každého

Publikováno:

VERSACHEM: chemie pro každého

VERSACHEM: pro kutily i profesionály, made in U.S.A.

Náš sortiment jsme rozšířili o další zajímavé produkty, což jistě ocení každý domácí kutil i profesionál. Jedná se o americkou značku lepidel, těsnících hmot, tmelů a opravárenských sad. Již více než 50 let poskytuje VersaChem spotřebitelům pokročilá řešení v oblasti lepidel, těsnění a oprav automobilů.

Značka VERSACHEM je součástí skupiny Illinois Tool Works Inc. (ITW) z USA uznávaného výrobce a dodavatele nářadí, upevňovacích systémů, chemických výrobků které mají působnost až v 60 zemí světa.

Špičková dvousložková lepidla 

Nejvíce rozšířená a velice spolehlivá jsou dvousložková epoxy lepidla. V oblasti technologie dvousložková epoxidová lepidla vyplnila mezeru na trhu tím, že nabízí dynamické řešení, které kombinuje všestrannost a sílu epoxidu s přesností řízeného procesu míchání. Složení se skládá z pryskyřice a tvrdidla tzv. "ožívají", když se složky smíchají. Toto smíchání spustí chemickou reakci, jejímž výsledkem vznikne robustní vazba. Tento komplexní průzkum se ponoří do oblasti dvousložkových epoxidových lepidel a odhaluje jejich mechanismy, aplikace, výhody a jejich klíčovou roli ve všestranných řešeních lepení napříč průmyslovými odvětvími.

Výhody jsou optimální přilnavost, spojení je díky chemické reakci která vznikla mezi komponenty odolnější než spojení dosahované jednosložkovými lepidly. Můžete si i sami doladit dobu vytvrzování poměrem pryskyřice a tvrdidla, hodí v případě rychlého spojení.

Dále zaručují dlouhou životnost, než u předem namíchaných lepidel. Jejich využití nejvíce uplatníte na spojení ploch, či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z různých druhů materiálu jako je ocel a kovy, plast, dřevo, keramika, porcelán atd. Odolávají vysokým teplotám, vnějším vlivům, tlakům, vlhkosti a působení většiny technických kapalin.

Druhů je opravdu hodně a každý si mezi dvousložkovými lepidly najde to co potřebuje. Některé druhy jsou vylepšeny kovovými mikročásticemi a po vytvrzení lze spoj mechanicky opracovávat jako kov. Budoucnost bude svědkem vzestupu inteligentních epoxidových lepidel se samoopravnými schopnostmi. Tato inovace může prodloužit životnost lepených materiálů a snížit náklady na údržbu.

Námi osvědčená a doporučená dvousložková lepidla od značky VersaChem:

Těsnící tmely a další

Najdete tu také různé těsnící tmely, např. na opravu výfuku, které odolávají opravdu vysokým teplotám a jejich uplatnění ocení především v automobilových servisech či doma v garáži. Dále skvělým pomocníkem jsou sady na opravu skel, které nejen skvěle vyplní poškození rovněž zabraňují dále jeho šíření.

Další různá rychleschnoucí lepidla, opravárenské sady na opravu a renovaci tlumičů a potrubí výfukového systému, bandáže, tekuté zajištění spojů závitů, víceúčelové těsnící tmely na bázi silikonu nahrazují běžná korková, pryžová a kombinovaná vyřezávaná či původní silikonová těsnění atd.

Výběr je opravdu rozmanitý a troufneme si říct, že na každý problém má VersaChem rychlé a spolehlivé řešení.

Doporučené produkty:

Pro úplnou nabídku produktů Versachem klikněte ZDE.

Článek pro vás připravil tým společnosti Red Rider s.r.o.