BG 2321 DFC Plus HP 3,78L

Doprava zdarma

Produkt byl nahrazen výrobkem BG PD14. Špičkové celoroční aditivum pro všechny typy naftových motorů, včetně nejmodernější CommonRail motorů.

Zobrazit podrobnější popis

Výrobce:BG
Kód:BG2321
EAN:0766041109903

nelze koupit

Další varianty produktu

BG PD141-N1Q1 DFC Plus HP2 3,7L

3.281 Kč

skladem

BG 2321 DFC Plus HP 3,78L - aditivum do nafty

Popis produktu

BG23232 DFC Plus HP je profesionální celoroční aditivum určené pro nejmodernější vysokotlaké COMMON RAIL vznětové motory, poskytuje vynikající ochranu palivového systému za vysokých teplot a tlaků dieselových vstřikovacích systémů. Aditivum je samozřejmě použitelné i ve všech typech ostatních typech naftových motorů. Zajišťuje filtrovatelnost nafty minimálně do -25°C a tím zaručuje spolehlivě provoz naftového vozového parku i v těch nejmrazivějších teplotách!

Garantovaně zlepšuje vlastnosti nafty a přispívá tak preventivně k udržení čistoty v celém palivovém systému. Přední výrobci dieselových motorů doporučují trvalé používání tohoto produktu k ošetření nafty.

Účinnost a působení:

- čistí celý palivový systém včetně vstřikovačů paliva
- zamezuje zanášení palivového filtru karbonem
- zabraňuje degradování motorové nafty u vysokotlakých vstřikovacích systémů
- zabraňuje gelovatění nafty
- snižuje emise
- snižuje spotřebu pohonných hmot
- chrání před korozí
- maže palivový systém
- odstraňuje vodu z palivového systémuDávkování: Jedno balení 3,78 L ošetří 3780 L motorové nafty, tzn. že na 1L nafty připadá 1ml aditiva

Kdy aplikovat: 
Toto aditivum je tzv. "All season", což znamená celoroční, každopádně toto aditivum doporučujeme používat v zimním období a po zbytek roku pak používat aditivum BG 225.

Jak aplikovat: Aditivum se aplikuje před tankováním, tzn. že nejdříve aplikujeme aditiva, a poté až dotankujeme nádrž, aby se aditiva promíchala s veškerou naftou v nádrži. Vždy dávkujte dle počtu tankovaných litrů, tzn. že pokud tankujete v půlce nádrže, tak jistě víte kolik litrů má Vaše nádrž a dle toho si spočítejte odpovídající ml aditiva. Pokud pak Vaše nádrž disponuje bezpečnostní klapkou, pak aditiva nalijte do tankovací pistole, kterou držíte ve vzpřímené poloze a následným překlopením do otvoru nádrže se tak dostanou do nádrže, kde se v rámci následného tankování promíchají s celou náplní paliva.

Velikosti balení: BG 23232 946mlBG 2321 3,78l


Veškerý popis aditiva naleznete zde.