Naše tipy na vánoční dárky pro automobilové nadšence

Publikováno:

Tipy na vánoční dárky pro automobilové nadšence

Jako každý rok touto dobu se Vánoce blíží a člověk se ani nenaděje a už sedí u jídelního stolu s rodinou, cítí neodolatelnou vůni štědrovečerní večeře, a pln očekávání, co si Ježíšek pro tento rok připravil, netrpělivě vyhlíží předávání a rozbalování dárků.

A přesně do takových nádherných okamžiků bychom se rádi zapojili i my a Vám, či Vašim nejbližším udělali radost s našimi exkluzivními balíčky, či dárkovými poukazy, protože pevně věříme, že v každé rodině se najde alespoň jeden automobilový nadšenec bez ohledu na to, zda je to muž či žena. 

Níže si ve stručnosti představíme, co jsme si pro Vás připravili:

  1. Uživatelská dekarbonizační sada dieselových vozidel
  2. Uživatelská dekarbonizační sada benzínových vozidel
  3. Dekarbonizace palivové soustavy naftových motorů
  4. Aditiva do nafty pro pravidelné užívání
  5. Dekarbonizační sada pro motocykly
  6. Balíčky autokosmetiky
  7. Dárkové poukazy

Uživatelská dekarbonizační sada dieselových vozidel

  • BG 6575 KIT DEKARBONIZACE DPF 3X325 ML - Tří kroková očista dieselového vozidla, kdy se v prvním kroku provádí proplach motoru produktem BG 109, který se aplikuje do starého oleje a zajišťuje utěsnění prostoru kolem pístních kroužků a odstranění karbonových úsad z motorového prostoru. Následuje aditivace nového oleje pomocí produktu BG 112, který markantně zvyšuje jeho vlastnosti a jako poslední produkt zde máme BG 245. Dokonale čistí celý palivový systém od uhlíkatých karbonových úsad, které se odvedou  v plynném skupenství výfukovým systémem.
  • BG 6576 HD KIT KOMPLETNÍ DEKARBONIZACE - DPF 3X946 ML - U této sady jsou stejné produkty, které uvádíme výše. Jediný rozdíl je ve velikosti balení, které se dá použít na větší množství oleje a paliva.

Uživatelská dekarbonizační sada benzínových vozidel

  • BG 6577 - SADA PRO DEKARBONIZACI BENZÍNOVÝCH MOTORŮ (GDI, FSI, TSI, TCE, THP) - Tak jako u naftového setu se provádí tří kroková očista i u benzínových vozidel. BG 109 - proplach oleje před výměnou je stejný, jako u naftového motoru. Aditivace nového oleje multispektrální přísadou je však již jiná. Tu zajišťujeme produktem BG 115, který také výrazně zlepšuje vlastnosti nového oleje. BG 208 pak zajišťuje perfektní dekarbonizaci celého palivového systému.

Dekarbonizace palivové soustavy naftových motorů

Aditiva do nafty pro pravidelné užívání

Produkt BG 22532 je použitelný v období jaro/lét/podzim do teplot až -7°C. Litrové balení vystačí až na 1900 L motorové nafty. Vytváří mazací film na vstřikovačích a čerpadlech a efektivně bojuje proti biosložkám v palivu.

BG PD14 je použitelné po celý rok, ale doporučujeme ho používat v zimním období, kdy skvěle zlepšuje filtrovatelnost nafty a například odstraňuje vlhkost z palivového systému a mnoho dalšího. Litrové balení vystačí až na 950 L nafty a aplikuje se v poměru 1:1000.

Dekarbonizační sada pro motocykly

Produktem BG109100 provádíme výplach před výměnou, následně aplikujeme BG116 pro perfektní ochranu při extrémním zatížení a BG208100 používáme pro efektivní odstranění úsad z palivového systému.

Balíčky autokosmetiky

Nyní, když máme na našich automobilech perfektně čistý motorový prostor a palivový systém, je potřeba se věnovat i externí části vozidla a to formou našich pečlivě vybraných BALÍČKŮ AUTOKOSMETIKY, které jsme pro Vás sestavili tak, abyste zajistili potřebnou péči interiéru i zvenčí.

Balíčky zasíláme v krásných celofánových sáčcích (dle produktové fotografie), v období před Vánoci včetně včetně PF.

Dárkové poukazy

Posledním tipem jsou DÁRKOVÉ POUKAZY, které lze použít pro nákup na našem e-shopu, kamenné prodejně nebo je například využít i u služeb našeho specializovaného dekarbonizačního servisu BG CENTRUM LIBEREC.

Poukazy jsou vyhotoveny našim grafikem (z důvodu ochrany tohoto produktu před snahou ho zneužít zde není vyobrazen), každý poukaz má pro maximální ochranu na sobě jedinečný kód, který bude spojen pouze s Vaší objednávkou.

Radost můžete udělat i drobnostmi jako jsou vůně do auta nebo provozní kapaliny, zejména pak vody do ostřikovačů,  

Pro Vás připravil tým RED RIDER, který Vám zároveň přeje příjemné prožití předvánočního času a adventu.